Event #4: €1,650 No-Limit Hold'em 6-Handed
Tage:
123
Country
Turn on browser cookies to enable player favorite feature.

Favorite Players

FAV Rang # Spieler Land Chips Fortschritt

Full Players List

FAV Rang # Spieler Land Chips Fortschritt
1
Jan Bednář Czechia
Jan Bednář
Czechia 1,761,000 36,000
2
Andrej Desset Slovakia
Andrej Desset
Slovakia 1,531,000 0
3
Jerry Odeen Sweden
Jerry Odeen
Sweden 1,208,000 8,000
4
Ognjen Šekularac Serbia
Ognjen Šekularac
Serbia 875,000 45,000
5
Theodore McQuilkin France
Theodore McQuilkin
France 754,000 129,000
6
Maksym Shulga Ukraine
Maksym Shulga
Ukraine 643,000 75,000
7
Petr Šetka Czechia
Petr Šetka
Czechia 457,000 -233,000
8
Anthony Zinno United States
Anthony Zinno
United States Ausgeschieden
9
Thorsten Schuler Germany
Thorsten Schuler
Germany Ausgeschieden
10
Iurie Cudrinschi Romania
Iurie Cudrinschi
Romania Ausgeschieden
11
Aneris Adomkevicius Lithuania
Aneris Adomkevicius
Lithuania Ausgeschieden
12
Andriy Lyubovetskiy Ukraine
Andriy Lyubovetskiy
Ukraine Ausgeschieden
13
Erik Cajelais Canada
Erik Cajelais
Canada Ausgeschieden
14
Vincent Moscati United States
Vincent Moscati
United States Ausgeschieden
15
Razvan-Andrei Dumea Romania
Razvan-Andrei Dumea
Romania Ausgeschieden
16
Dmitrii Deviatov Russian Federation
Dmitrii Deviatov
Russian Federation Ausgeschieden
17
Luis Dono Portugal
Luis Dono
Portugal Ausgeschieden
18
Jaroslav Peter Czechia
Jaroslav Peter
Czechia Ausgeschieden
19
Micky Blasi Italy
Micky Blasi
Italy Ausgeschieden
20
Robert Auer Austria
Robert Auer
Austria Ausgeschieden
21
Sander van Wesemael Netherlands
Sander van Wesemael
Netherlands Ausgeschieden
22
Aaron Duczak Canada
Aaron Duczak
Canada Ausgeschieden
23
Chun Ho Law Hong Kong
Chun Ho Law
Hong Kong Ausgeschieden
24
Luigi D'Alterio Italy
Luigi D'Alterio
Italy Ausgeschieden
25
Mark Ioli United States
Mark Ioli
United States Ausgeschieden
26
Chris Ferguson United States
Chris Ferguson
United States Ausgeschieden
27
Frederic Schwarzer Germany
Frederic Schwarzer
Germany Ausgeschieden
28
Jacques Misonne Belgium
Jacques Misonne
Belgium Ausgeschieden
29
Reynir Brynjólfsson Iceland
Reynir Brynjólfsson
Iceland Ausgeschieden
30
Andriy Palyuga Ukraine
Andriy Palyuga
Ukraine Ausgeschieden
31
Viliyan Petleshkov Bulgaria
Viliyan Petleshkov
Bulgaria Ausgeschieden
32
Jan Šubík Czechia
Jan Šubík
Czechia Ausgeschieden
33
Patrik Ciklamíni Slovakia
Patrik Ciklamíni
Slovakia Ausgeschieden
34
Tony Lefort France
Tony Lefort
France Ausgeschieden
35
Velibor Jakovljevič Montenegro
Velibor Jakovljevič
Montenegro Ausgeschieden
36
Ryan Hughes United States
Ryan Hughes
United States Ausgeschieden
37
Stoyan Obreshkov Bulgaria
Stoyan Obreshkov
Bulgaria Ausgeschieden
38
Milan Šimko Czechia
Milan Šimko
Czechia Ausgeschieden
39
Ran Azor Israel
Ran Azor
Israel Ausgeschieden
40
Viktor Katzenberger Hungary
Viktor Katzenberger
Hungary Ausgeschieden
41
Sergey Lisiy Russian Federation
Sergey Lisiy
Russian Federation Ausgeschieden
42
Jan Juzek Czechia
Jan Juzek
Czechia Ausgeschieden
43
Pascal Pflock Germany
Pascal Pflock
Germany Ausgeschieden
44
Anatoliy Zyrin Russian Federation
Anatoliy Zyrin
Russian Federation Ausgeschieden
45
Brandon Cantu United States
Brandon Cantu
United States Ausgeschieden
46
Artan Dedusha United Kingdom
Artan Dedusha
United Kingdom Ausgeschieden
47
Barny Boatman United Kingdom
Barny Boatman
United Kingdom Ausgeschieden
48
Thomas Pettersson Sweden
Thomas Pettersson
Sweden Ausgeschieden
49
Phil Hellmuth United States
Phil Hellmuth
United States Ausgeschieden
50
Sergio Fernandez Spain
Sergio Fernandez
Spain Ausgeschieden
51
Muhamet Perati Italy
Muhamet Perati
Italy Ausgeschieden
52
Bernard Larabi Hungary
Bernard Larabi
Hungary Ausgeschieden
53
Jorn Eriksrub Bye Norway
Jorn Eriksrub Bye
Norway Ausgeschieden
54
Petr Targa Czechia
Petr Targa
Czechia Ausgeschieden
55
Ryan Leng United States
Ryan Leng
United States Ausgeschieden
56
Liran Twito Israel
Liran Twito
Israel Ausgeschieden
57
Michael Sklenička Czechia
Michael Sklenička
Czechia Ausgeschieden
58
Martin Kabrhel Czechia
Martin Kabrhel
Czechia Ausgeschieden
59
Aleksandar Tomović Serbia
Aleksandar Tomović
Serbia Ausgeschieden
60
Gergely Kulcsár Hungary
Gergely Kulcsár
Hungary Ausgeschieden
61
Vahid Amirzahiri United Kingdom
Vahid Amirzahiri
United Kingdom Ausgeschieden
62
Kristen Bicknell Canada
Kristen Bicknell
Canada Ausgeschieden
63
Kenny Hallaert Belgium
Kenny Hallaert
Belgium Ausgeschieden
64
Walter Treccarichi Italy
Walter Treccarichi
Italy Ausgeschieden
65
Krasimir Yankov Bulgaria
Krasimir Yankov
Bulgaria Ausgeschieden
66
Sidney Farber United States
Sidney Farber
United States Ausgeschieden
67
Gil Thierry Belgium
Gil Thierry
Belgium Ausgeschieden
68
Eddie Ochana United States
Eddie Ochana
United States Ausgeschieden
69
Viacheslav Goryachev Russian Federation
Viacheslav Goryachev
Russian Federation Ausgeschieden
70
Luca Sebastiani Italy
Luca Sebastiani
Italy Ausgeschieden
71
Sumit Sapra India
Sumit Sapra
India Ausgeschieden
72
Bertrand Grospellier France
Bertrand Grospellier
GGPoker Ambassador
France Ausgeschieden
73
Ismael Bojang Germany
Ismael Bojang
Germany Ausgeschieden